KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292154
nr 1629 2154
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 6/35, daterad 72-84, Etat II, "Liksvampar". Bildmått: 21x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x35 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:17:19
15/6 08:31:48
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer